pomniejsz tekst powiększ tekst zmień kontrast

Kolejna edycja Festiwalu Muzyki Słowiańskiej odbędzie się 22 listopada 2019 r. (piątek) w PSM w Tczewie. W tym roku Festiwal wyłoni laureatów w kategorii solista oraz duet. Wśród solistów mamy 3 grupy, a w duetach dwie. Na zgłoszenia czekamy do 25 października 2019 r. Więcej szczegółowych informacji, regulamin oraz kartę zgłoszeniową znajdziecie Państwo klikając w link https://nc.cloudgardens.eu/index.php/s/Do83EqFGoiqG7H2

 

 LISTA UCZESTNIKÓW

 

WYNIKI 

 

 

 

Festiwal Muzyki Słowiańskiej po raz pierwszy został zainicjowany w naszej szkole w 1989r.
Pomysłodawczynią nazwy jest Hanna Matusiewicz - wieloletnia znakomita nauczycielka rytmiki, którą z ogromną sympatią wspominają absolwenci szkoły. Festiwal pomyślany został jako miejsce na popisy dla uczniów szkół muzycznych regionu północnego, choć zdarzały się również występy uczniów z innych zakątków kraju. Miał on i dzisiejszego dnia ma za zadanie: promocję utalentowanych uczniów z naszego środowiska, mądre  współzawodnictwo, a to wszystko na bazie muzyki krajów uznawanych za słowiańskie, z podkreśleniem pięknej muzyki polskiej.

Po kilkuletniej przerwie Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Janiny Garści w Tczewie wznawia Festiwal Muzyki Słowiańskiej. Już dziś zapraszamy do zapoznania się z regulaminem oraz pobrania karty zgłoszeniowej. Festiwal odbędzie się 22 listopada 2018 roku o godzinie 8.30 w PSM I st. w Tczewie.

 

REGULAMIN i Karta zgłoszeniowa

Harmonogram prób akustycznych

Program przesłuchań festiwalowych

WYNIKI