pomniejsz tekst powiększ tekst zmień kontrast

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2020/2021

OLIWIA KOWALSKA

flet

naucz. mgr Hanna Łącka

XVIII Konkurs Młodego Flecisty w Szkole Muzycznej I i II st. w Gdyni (on-line)

II miejsce (w grupie 1)

ALEKSANDRA WOŁOSZYK

flet

naucz. mgr Monika Tamulewicz

XVIII Konkurs Młodego Flecisty w Szkole Muzycznej I i II st. w Gdyni (on-line)

III miejsce (w grupie 1)

MARIA NETKA

flet

naucz. mgr Hanna Łącka

XVIII Konkurs Młodego Flecisty w Szkole Muzycznej I i II st. w Gdyni (on-line)

III miejsce (w grupie 2)

ŁUCJA KOWAL

flet

naucz. mgr Hanna Łącka

XVIII Konkurs Młodego Flecisty w Szkole Muzycznej I i II st. w Gdyni (on-line)

II miejsce (w grupie 3)

BIANKA KLATT

flet

naucz. mgr Hanna Łącka

XVIII Konkurs Młodego Flecisty w Szkole Muzycznej I i II st. w Gdyni (on-line)

WYRÓŻNIENIE (w grupie 3)

ZOFIA BIAŁAS

flet

naucz. mgr Monika Tamulewicz

XVIII Konkurs Młodego Flecisty w Szkole Muzycznej I i II st. w Gdyni (on-line)

III miejsce (w grupie 4)

ALEKSANDRA WOŁOSZYK

flet

naucz. mgr Monika Tamulewicz

I Międzynarodowy Konkurs Muzyczny w Kyoto (on-line)

II miejsce

ZOFIA BIAŁAS w duecie „Lavande duo”

flet

naucz. mgr Monika Tamulewicz

I Międzynarodowy Konkurs Muzyczny w Kyoto (on-line)

III miejsce

KORNELIA DUNAJSKA

fortepian

naucz. mgr Alina Dombrowska

III Elbląski Konkurs Pianistyczny (on-line)

WYRÓŻNIENIE I STOPNIA (w grupie II)

JULITA ZDUŃCZYK

fortepian

naucz. mgr Filip Grzelachowski

III Elbląski Konkurs Pianistyczny (on-line)

WYRÓŻNIENIE II STOPNIA (w grupie II)

NATALIA NIKIPIROWICZ

fortepian

naucz. mgr Filip Grzelachowski

III Elbląski Konkurs Pianistyczny (on-line)

WYRÓŻNIENIE III STOPNIA (w grupie II)

FRANCISZEK BORKOWICZ

akordeon

naucz. mgr Marek Gleinert

XXVI Kaszubskie Spotkania Akordeonowe w Kościerzynie

II miejsce (w kategorii 2)

DANIEL CYMANOWSKI

akordeon

naucz. mgr Marek Gleinert

XXVI Kaszubskie Spotkania Akordeonowe w Kościerzynie

WYRÓŻNIENIE (w kategorii 3)

ZOFIA BIAŁAS w duecie „Lavande duo”

flet

naucz. mgr Monika Tamulewicz

I Międzynarodowy Konkurs w Nicei (on-line)

II nagroda

ŁUCJA KOWAL

flet

naucz. mgr Hanna Łącka

World Open Online Music Competition

II miejsce

ŁUCJA KOWAL

flet

naucz. mgr Hanna Łącka

II Międzynarodowy Konkurs on-line „Fanfares of Lviv”

I miejsce

OLIWIA LUBOWIEDZKA

skrzypce

naucz. mgr Marta Kołodziejska-Kacprzak

XII Kaszubskie Prezentacje Skrzypcowe w Kościerzynie (on-line)

II miejsce (w grupie 1)

FRANCISZEK ŚMIETAŃSKI

skrzypce

naucz. mgr Aldona Śmietańska

XII Kaszubskie Prezentacje Skrzypcowe w Kościerzynie (on-line)

WYRÓŻNIENIE I STOPNIA (w grupie 1)

KINGA BELING

skrzypce

naucz. mgr Aldona Śmietańska

XII Kaszubskie Prezentacje Skrzypcowe w Kościerzynie (on-line)

WYRÓŻNIENIE I STOPNIA (w grupie 2)

MILENA SCHLESER

skrzypce

naucz. mgr Aldona Śmietańska

XII Kaszubskie Prezentacje Skrzypcowe w Kościerzynie (on-line)

WYRÓŻNIENIE I STOPNIA (w grupie 3)

ALEKSANDRA WOŁOSZYK

flet

naucz. mgr Monika Tamulewicz

Międzynarodowy Konkurs Muzyczny OPUS 2021 – Kraków (on-line)

WYRÓŻNIENIE

ZOFIA BIAŁAS

flet

naucz. mgr Monika Tamulewicz

Międzynarodowy Konkurs Muzyczny OPUS 2021 – Kraków (on-line)

WYRÓŻNIENIE

KORNELIA DUNAJSKA

fortepian

naucz. mgr Alina Dombrowska

VI Konkurs Pianistyczny „JOHANN SEBASTIAN BACH NA NOWO ODKRYTY” (on-line)

II miejsce (w grupie 1)

JĘDRZEJ KŁAKOWSKI

fortepian

naucz. mgr Alicja Hawryluk

VI Konkurs Pianistyczny „JOHANN SEBASTIAN BACH NA NOWO ODKRYTY” (on-line)

III miejsce (w grupie 2)

OLIWIA KOWALSKA

flet

naucz. mgr Hanna Łącka

III Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych w Lublinie (on-line)

WYRÓŻNIENIE

ŁUCJA KOWAL

flet

naucz. mgr Hanna Łącka

III Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych w Lublinie (on-line)

WYRÓŻNIENIE

ALEKSANDRA WOŁOSZYK

flet

naucz. mgr Monika Tamulewicz

I Konkurs Fletowy on-line „Fleciki na start”

WYRÓŻNIENIE

OLIWIA LUBOWIEDZKA

skrzypce

naucz. mgr Marta Kołodziejska-Kacprzak

Ogólnopolskich Konkurs dla skrzypków, altowiolistów, wiolonczelistów i kontrabasistów w ramach V Festiwalu PRESTO (on-line)

Tytuł LAUREATA

OLIWIA LUBOWIEDZKA

skrzypce

naucz. mgr Marta Kołodziejska-Kacprzak

I Ogólnopolski Konkurs „Co młodym w duszy gra?” w Rudzie Śląskiej (on-line)

I miejsce (w kategorii A w grupie 1)

KORNELIA DUNAJSKA

fortepian

naucz. mgr Alina Dombrowska

I Ogólnopolski Konkurs „Co młodym w duszy gra?” w Rudzie Śląskiej (on-line)

II miejsce (w kategorii C w grupie 1)