Dyrektorzy

Kmicic-Mieleszyński Wacław 1947-1951
Jackiewicz Zygmunt 1951-1956
Drążkowski Leon 1956-1969
Łysakowska Irena 1969-1989
Milczewska Danuta 1989-2017
Kowalkowski Piotr od 2017

Kadra dydaktyczna

Arciszewska Janina ilustrator muzyki
Baczewska Alina obój
Bagińska Czesława flet
Baniecka Eugenia akordeon
Bańska Elżbieta teoria
Bartkowiak Halina śpiew solowy
Bednarczyk Andrzej fortepian
Berdychowska Katarzyna teoria
Bielska Alfreda skrzypce
Birnbach Elżbieta fortepian dodatkowy
Brandt Aniela teoria
Brochocki Bronisław skrzypce
Brzostek Leon instr. dęte
Brzostek Roman kontrabas i akordeon
Burczyk Tytus fortepian i teoria
Buzalska Helena fortepian
Bukowska Anna gitara
Byzdra Małgorzata gitara
Cacha Genowefa teoria
Cerańska-Rajusz Zofia fortepian
Chylewski Ireneusz fortepian dodatkowy
Chyliński Szymon akordeon
Czarnecka Bronisława fortepian
Czochór Mirosław wiolonczela
Dąbrowska Cecylia skrzypce
Dettlaff Paweł skrzypce
Dettlaff-Czocher Krystyna skrzypce i teoria
Dębno-Artwińska Alicja trąbka
Dombrowska Alina fortepian i kształcenie słuchu
Dombrowski Sławomir gitara
Doniewska Maria fortepian
Doroszewicz Eugenia fortepian
Drążkowski Leon skrzypce
Dunin Andrzej fortepian
Dunin Stefania fortepian
Ebertowska Daniela gitara
Farbotnik Halina skrzypce
Filipowicz Kazimierz waltornia i trąbka
Fitz Rudolf teoria
Franz Maria fagot i flety proste
Gabski Henryk fortepian
Gallus Marian wiolonczela i akordeon
Gąsiorowska Anna fortepian
Gełdon Barbara klarnet
Geras Teresa fortepian
Giedrojć Łucja fortepian
Gibka Anna język rosyjski
Gleinert Marek akordeon
Gojżewski Romuald fortepian i teoria
Gołąb Leszek chór
Grabowski Alojzy instr. dęte
Gorzkowska Barbara teoria
Gregorkiewicz Maria teoria
Grzelachowska Justyna fortepian
Grzelachowski Filip fortepian
Grzenkowska-Hawryluk Elżbieta teoria
Hawryluk Alicja fortepian
Hinz Marcin fortepian
Hornowska-Marska Anna fortepian
Iglikowska Barbara śpiew solowy
Jackiewicz Zygmunt teoria
Janczewska-Olendzka Janina fortepian
Jaraszkiewicz Agata fortepian
Jarzymowska Irena fortepian
Jaskowska-Sawicka Wiktoria fortepian
Jasyk-Kural Zofia fortepian
Jaworska Irena śpiew solowy
Jenda-Kujawa Magdalena gitara
Jędrzejewski Antoni gitara
Jędrzejczak Piotr trąbka
Jurczykowska-Przybylska Irena fortepian
Juszczyk-Kowalkowska Ewa chór
Kalkus Wiktoria rytmika
Karge Jolanta chór
Kasprzycki Alfons instr. dęte blaszane
Kędziorski Aurel fortepian
Kiedrowska Alicja skrzypce i zespół smyczkowy
Klejna Piotr nauka o Polsce
Kłosowska Wanda fortepian
Kolman Teresa teoria
Kołodziejska-Kacprzak Marta skrzypce
Konkol Maria fortepian
Kosianowicz Leokadia fortepian
Kosmalska Maria flet
Kowalkowski Piotr trąbka
Krasiczyński Kazimierz instr. dęte drewniane
Krauze Jerzy teoria
Kowalski Janusz fortepian
Kubicki Jan trąbka
Kubicki Jerzy klarnet
Kubicki Jakub trąbka
Kudłowa Irena śpiew solowy
Kuczora Halina skrzypce
Kumecka Ewa flet
Lesiński Leonard skrzypce
Lewandowska Kamila rytmika
Lewińska Halina flet i teoria
Liszewska Hanna fortepian
Łącka Hanna flet
Łysakowska Irena fortepian
Ławicka-Watras Renata fortepian
Maliszewski Marcin fortepian i akompaniament
Manikowski Kazimierz skrzypce i altówka
Matusiewicz Anna rytmika i fortepian
Majgier Tadeusz teoria
Mażuchowski Piotr fortepian dodatkowy
Mielke Jadwiga trąbka
Mikolon Anna fortepian
Mikusiński Gracjan kontrabas
Milczewska Danuta fortepian i akompaniament
Modrzewski Jan akordeon
Mraczek Ireneusz klarnet
Myszko Franciszka skrzypce
Miszczyk Stanisław instr. dęte blaszane
Netkowska Gertruda fortepian
Nowak-Przygodzka Maria fortepian
Ostrowski Kazimierz teoria i akordeon
Oller Joachim skrzypce
Papiernik Stanisław skrzypce
Pawelczyk Bolesław teoria
Pawłowska-Śliwka Halina fortepian
Pieczonka Anunncjata rytmika
Piskorski Kazimierz fortepian
Płaszczewska Aleksandra fortepian
Prochowski Edmund teoria i instr. dęte blaszane
Przeradzka Teresa skrzypce
Pulsakowska Izabela skrzypce
Pulsakowski Jerzy gitara
Przybysz Wiesława skrzypce
Przystupa Władysław skrzypce
Ratajczak Franciszek fortepian i akordeon
Ratajczak Ryszard instr. dęte drewniane
Rauchfleisz Iwona skrzypce
Rejnowicz Krystyna fortepian i akompaniament
Respondek Karol klarnet
Rogowicz-Kowalska Agnieszka rytmika
Rosół Klaudiusz skrzypce
Rożnowska Jolanta rytmika i akompaniament
Rzepiński Henryk akordeon
Rudka Kornelia skrzypce
Rumińska Anna fortepian
Rywalski Jarosław trąbka
Sajkowska-Węsiora Amelia fortepian i akompaniament
Samborska Alicja fortepian dodatkowy i rytmika
Samojluk Teresa teoria
Sekura Teresa fortepian
Seta Roman trąbka
Sierocki Marian trąbka
Snarska Magdalena fortepian
Sochacki Tomasz skrzypce
Stachowiak Marta skrzypce
Stachowiak Zdzisław fortepian dodatkowy
Staniszewska Magdalena skrzypce
Stankowska Agnieszka fortepian
Stanke Marianna fortepian
Starniewski Zdzisław fortepian
Starostecka-Formella Agnieszka fortepian
Strzałkowska Ludmiła wiolonczela
Suchocka Aleksandra wiolonczela
Surdacka Urszula skrzypce
Szewczyk Marta gitara
Szlawska Ewa fortepian dodatkowy
Szok Janusz skrzypce
Szopińska Wanda teoria
Śmietańska Aldona skrzypce
Tabaszewski Franciszek trąbka
Tamulewicz Monika flet
Temerowski Franciszek fortepian
Tokarska Hanna fortepian
Tomaszewska Maria skrzypce
Trepkowski Mateusz chór
Trzeciak-Gostomska Leokadia fortepian
Trzuskowski Alojzy skrzypce
Tschertok Włodzimierz skrzypce
Walczak Tomasz fortepian
Wąsik Matylda skrzypce
Wąsik Piotr akordeon i chór
Wendt Adam saksofon
Wieczorek Alicja fortepian
Wiejak Małgorzata gitara
Wilma Danuta akordeon
Wołonkiewicz Adrianna fortepian
Wójcik-Właśniewska Irena śpiew solowy
Wyrzykowska Janina śpiew solowy
Zaborowska Agnieszka skrzypce
Zawisza Joanna skrzypce
Zapalski Stefan instr. dęte
Zboch Wiesław klarnet
Zenowicz-Klarkowska Hanna fortepian
Zieniewicz Jadwiga fortepian
Zieliński Szczepan akordeon
Żuk Krystyna fortepian
Żuk Marek skrzypce

Pracownicy administracji w latach 1947-2017

Andraszewicz - Gajda Waleria
Bagnucka Irena
Borris Karolina
Brandl Feliks
Burdan Renata
Drewek Ewelina
Gembusz Anna
Gdaniec Halina
Granos Barbara
Grobelny Jerzy
Jellonnek Jadwiga
Kludzinowska Władysława
Kwaśniewska Agnieszka
Lis Janina
Liss Barbara
Lewandowska Elżbieta
Peplińska-Piełowska Maria
Piaskowska Ewa
Proniewska Cyryla
Pruska Edmund
Skrobut Krystyna
Seidel Bogusław
Szulc Ewa
Skórczewska Irena
Storma Katarzyna
Sylwestrowicz Adela
Tarasak Teresa
Waszyńska Mirosława

Pracownicy obsługi w latach 1947-2017

Alfut Marta
Arndt Zdzisław
Bielecka Agata
Chamski Andrzej
Czuba Tadeusz
Jasikiewicz Franciszek
Jerkiewicz Józef
John Wiktor
Dobrowolska Małgorzata
Drywa Wojciech
Grochala Regina
Jurgo Zofia
Jurgo Mirosława
Konieczna Franciszka
Konieczny Stefan
Koszmider Alicja
Kozłowska Maria
Leszczyński Edmund
Lipińska Helena
Litwin Bernard
Mikusińska Genowefa
Mitulski Alfons
Musiał Bożena
Nagórska Genowefa
Noga Marcin
Noga Stanisław
Olszewska Jadwiga
Olszewski Jan
Rompa Jacek
Rosengart Józef
Rusak Jadwiga
Saks Stefan
Sarnowski Józef
Saidowski Antoni
Smok Renata
Smura Władysława
Smura Franciszek
Senwicka Gertruda
Słowik Józef
Stankiewicz Antonia
Siewierska Zofia
Świątkowska Klara
Wiśniewski Franciszek
Wontka Edwin
Woźniak Karolina
Wygocka Ewa