Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2018/2019

Oliwia Niemczuk

fortepian

naucz. mgr Adrianna Wołonkiewicz

Festiwal Muzyki Słowiańskiej w Tczewie

I miejsce

Oliwia Lilla

wiolonczela

naucz. mgr Mirosław Czochór

Festiwal Muzyki Słowiańskiej w Tczewie

Wyróżnienie

Zofia Białas

flet poprzeczny

naucz. mgr Monika Tamulewicz

Festiwal Muzyki Słowiańskiej w Tczewie

Wyróżnienie

Patrycja Fyda

skrzypce

naucz. mgr Marta Kołodziejska-Kacprzak

Festiwal Muzyki Słowiańskiej w Tczewie

Wyróżnienie II st.

Jakub Grabarczyk

akordeon

naucz. mgr Marek Gleinert

Festiwal Muzyki Słowiańskiej w Tczewie

Wyróżnienie II st.

Jędrzej Kropidłowski

gitara

naucz. mgr Antoni Jędrzejewski

Festiwal Muzyki Słowiańskiej w Tczewie

Wyróżnienie II st.

Marta Krakowiak

flet poprzeczny

naucz. mgr Hanna Łącka

X Powiślański Konkurs na Instrumenty Dęte im. prof. Marka Schillera w Kwidzynie

III miejsce

Julia Kleina

klarnet

naucz. mgr Tadeusz Negowski

X Powiślański Konkurs na Instrumenty Dęte im. prof. Marka Schillera w Kwidzynie

III miejsce

Oliwia Niemczuk

fortepian

naucz. mgr Adrianna Wołonkiewicz

X Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny Muzyki Polskiej „Dziecięce Imaginacje” w Gdańsku-Wrzeszczu

Wyróżnienie

Zofia Białas

flet poprzeczny

naucz. mgr Monika Tamulewicz

VIII Regionalny Konkurs Instrumentalny „Muzyk Pierwsza Klasa” w Olsztynku

I miejsce

Oliwia Niemczuk

fortepian

naucz. mgr Adrianna Wołonkiewicz

Festiwal Muzyki Filmowej w Tczewie

I miejsce

Duet: Marek Dombrowski

           Mateusz Sadowski

fortepian

naucz. mgr Alina Dombrowska

Festiwal Muzyki Filmowej w Tczewie

II miejsce

Duet: Zofia Białas – flet 

    Oliwia Niemczuk – fortepian

naucz. mgr Monika Tamulewicz

      mgr Adrianna Wołonkiewicz

Festiwal Muzyki Filmowej w Tczewie

III miejsce

Duet: Filip Grabarczyk – trąbka

       Jakub Grabarczyk – akordeon

naucz. mgr Piotr Kowalkowski

           mgr Marek Gleinert

Festiwal Muzyki Filmowej w Tczewie

Wyróżnienie

Trio: Julia Puchowska – skrzypce

        Agata Mrozińska – skrzypce

         Igor Mroziński – fortepian

naucz. mgr Krystyna Dettlaff-Czocher

Festiwal Muzyki Filmowej w Tczewie

Wyróżnienie oraz Nagroda publiczności

Duet: Stefan Liss – skrzypce

         Antonina Liss – fortepian

naucz. mgr Marta Kołodziejska-Kacprzak

         mgr Alicja Hawryluk

Festiwal Muzyki Filmowej w Tczewie

Nagroda publiczności

Patrycja Fyda

skrzypce

naucz. mgr Marta Kołodziejska-Kacprzak

XX Sopocki Konkurs Skrzypcowy im. prof. Jerzego Hazuki

Wyróżnienie

Anna Łopata

gitara

naucz. mgr Małgorzata Byzdra

XI Konkurs Młodego Gitarzysty w Kartuzach

Wyróżnienie

Daniel Cymanowski

akordeon

naucz. mgr Marek Gleinert

XXV Kaszubskie Spotkania Akordeonowe w Kościerzynie

III miejsce

Marta Krakowiak

flet poprzeczny

naucz. mgr Hanna Łącka

Pomorskie Przesłuchania Klas Instrumentów Dętych im. prof. Szymona Pawłowskiego w Lęborku

III miejsce

Duet: Wiktoria Bruska

         Nadia Sikorska

wiolonczela

naucz. mgr Mirosław Czochór

Konkurs wiolonczelowy „Gramy w duecie” w Tczewie

Wyróżnienie

Duet: Maria Ziemann

           Oliwia Lilla

wiolonczela

naucz. mgr Mirosłąw Czochór

XXI Gdyński Konkurs Dziecięcej Kameralistyki Smyczkowej w Gdyni

Wyróżnienie

Trio: Julia Puchowska – skrzypce

        Agata Mrozińska – skrzypce

         Igor Mroziński – fortepian

naucz. mgr Krystyna Dettlaff-Czocher

XXI Gdyński Konkurs Dziecięcej Kameralistyki Smyczkowej w Gdyni

Wyróżnienie

Duet: Zofia Białas – flet

    Oliwia Niemczuk – fortepian

naucz. mgr Monika Tamulewicz

      mgr Adrianna Wołonkiewicz

XXXIII Starogardzkie Spotkania Kameralne

Wyróżnienie

Trio: Zuzanna Pionk

         Marta Krakowiak

         Oliwia Brzozowska

flet poprzeczny

naucz. mgr Hanna Łącka

XXXIII Starogardzkie Spotkania Kameralne

III miejsce

Patrycja Fyda

skrzypce

naucz. mgr Marta Kołodziejska-Kacprzak

XI Kaszubskie Prezentacje Skrzypcowe w Kościerzynie

Wyróżnienie

Maria Ziemann

wiolonczela

naucz. mgr Ludmiła Strzałkowska

XIV Makroregionalne Forum Młodych Wiolonczelistów w Gdańsku-Oruni

Wyróżnienie

Kazimierz Lewandowski

wiolonczela

naucz. mgr Ludmiła Strzałkowska

XIV Makroregionalne Forum Młodych Wiolonczelistów w Gdańsku-Oruni

Wyróżnienie

Oliwia Niemczuk

fortepian

naucz. mgr Adrianna Wołonkiewicz

I Konkurs Pianistyczny „Muzyczne Podróże – Węgry” w Słupsku

Wyróżnienie

Marta Krakowiak

flet poprzeczny

naucz. mgr Hanna Łącka

I Konkurs na Instrumenty Dęte im. Bogdana Olkowskiego w Iławie

Wyróżnienie

Julia Kleina

klarnet

naucz. mgr Tadeusz Negowski

I Konkurs na Instrumenty Dęte im. Bogdana Olkowskiego w Iławie

Wyróżnienie

Zofia Białas

flet poprzeczny

naucz. mgr Monika Tamulewicz

VIII Makroregionalny Konkurs Fletowy w Gdańsku-Wrzeszczu

Wyróżnienie

Marcin Meisser

gitara

naucz. mgr Małgorzata Byzdra

IV Festiwal Gitarowy na Zamku Golubskim

II miejsce

Oliwia Niemczuk

fortepian

naucz. mgr Adrianna Wołonkiewicz

II Międzynarodowy Konkurs Instrumentów i Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I i II stopnia w Tymbarku

II miejsce

Zofia Białas

flet poprzeczny

naucz. mgr Monika Tamulewicz

II Międzynarodowy Konkurs Instrumentów i Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I i II stopnia w Tymbarku

III miejsce

Duet: Zofia Białas – flet

    Oliwia Niemczuk – fortepian

naucz. mgr Monika Tamulewicz

      mgr Adrianna Wołonkiewicz

II Międzynarodowy Konkurs Instrumentów i Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I i II stopnia w Tymbarku

II miejsce