Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2017/2018

Oliwia Szostak

fortepian                          

naucz. mgr Alicja Hawryluk

VI Festiwal Muzyki Filmowej w Tczewie III miejsce

Antonian Liss                  

fortepian

naucz. mgr Alicja Hawryluk

VI Festiwal Muzyki Filmowej w Tczewie wyróżnienie

Duet fortepianowy:  

Alicja Netka

Zofia Śmietańska

naucz. mgr Alicja Hawryluk

VI Festiwal Muzyki Filmowej w Tczewie wyróżnienie

Duet:    

Paulina Antkowiak – trąbka

Oliwia Szostak – fortepian

naucz. mgr Piotr Kowalkowski

naucz. mgr Alicja Hawryluk

VI Festiwal Muzyki Filmowej w Tczewie wyróżnienie

Patrycja Fyda   

skrzypce

naucz. mgr Marta Kołodziejska-Kacprzak

XIX Sopocki Konkurs Skrzypcowy dla uczniów klas II i III szkół muzycznych I stopnia w Sopocie wyróżnienie

Trio trąbkowe:  

Paulina Antkowiak

Paweł Sadowski

Filip Grabarczyk

naucz. mgr Piotr Kowalkowski

XXXII Starogardzkie Spotkania Kameralne w Starogardzie Gdańskim III miejsce

Trio fletowe:                        Dobrosława Budyś

Julia Dragun

Julia Rączkowska

naucz. mgr Monika Tamulewicz

XXXII Starogardzkie Spotkania Kameralne w Starogardzie Gdańskim wyróżnienie

Kwartet skrzypcowy:

Julia Morus

Franciszek Olszewski

Michalina Miklis

Milena Wszędybył

naucz. mgr Aldona Śmietańska

XXXII Starogardzkie Spotkania Kameralne w Starogardzie Gdańskim II miejsce

Duet wiolonczelowy:

Nadia Sikorska 

Wiktoria Brucka

naucz. mgr Mirosław Czochór

Konkurs Wiolonczelowy „Gramy w duecie” II miejsce

Duet wiolonczelowy :

Maria Ziemann

Oliwia Lilla        

naucz. mgr Ludmiła Strzałkowska

naucz. mgr Mirosław Czochór

Konkurs Wiolonczelowy „Gramy w duecie” wyróżnienie

Szymon Hawryluk

klarnet

naucz. mgr Ireneusz Mraczek

VIII Zachodniopomorski Festiwal Klarnetowy o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym w Szczecinie wyróżnienie

Marta Krakowiak

flet        

naucz. mgr Hanna Łącka

XVII Pomorskie Przesłuchania Klas Instrumentów Dętych Drewnianych i Blaszanych w Lęborku wyróżnienie

Kwartet skrzypcowy:

Julia Morus

Franciszek Olszewski

Michalina Miklis

Milena Wszędybył

naucz. mgr Aldona Śmietańska

XX Gdyński Konkurs Dziecięcej Kameralistyki Smyczkowej w Gdyni III miejsce

Stefan Liss

skrzypce

naucz. mgr Marta Kołodziejska- Kacprzak

X Kaszubskie Prezentacje Skrzypcowe w Kościerzynie wyróżnienie

Patrycja Fyda

skrzypce

naucz. mgr Marta Kołodziejska-Kacprzak  

X Kaszubskie Prezentacje Skrzypcowe w Kościerzynie III nagroda

Weronika Huebner

skrzypce

naucz. mgr Krystyna Dettlaff-Czocher

X Kaszubskie Prezentacje Skrzypcowe w Kościerzynie III nagroda

Michalina Miklis

skrzypce

naucz. mgr Krystyna Dettlaff-Czocher

X Kaszubskie Prezentacje Skrzypcowe w Kościerzynie wyróżnienie

Maria Lewandowska

flet

naucz. mgr Hanna Łącka

XVII Międzyszkolny Konkurs Młodego Flecisty w Wejherowie II miejsce

Marta Krakowiak

flet

naucz. mgr Hanna Łącka

XVII Międzyszkolny Konkurs Młodego Flecisty w Wejherowie wyróżnienie

Oliwia Lilla

wiolonczela

naucz. mgr Mirosław Czochór

XIII Makroregionalny Forum Młodych Wiolonczelistów w Gdańsku II miejsce

Zofia Białas

flet

naucz. mgr Monika Tamulewicz

VII Makroregionalny Konkurs Fletowy w Gdańsku-Wrzeszczu wyróżnienie

Marta Krakowiak

flet

naucz. mgr Hanna Łącka

VII Makroregionalny Konkurs Fletowy w Gdańsku-Wrzeszczu wyróżnienie

Zuzanna Pionk

flet

naucz. mgr Hanna Łącka

VII Makroregionalny Konkurs Fletowy w Gdańsku-Wrzeszczu wyróżnienie

Trio fletowe:

Maria Lewandowska

Zuzanna Pionk

Marta Krakowiak

naucz. mgr Hanna Łącka

III Elbląskie Spotkania Kameralne 2018 III miejsce

Dobrosława Budyś

flet

naucz. mgr Monika Tamulewicz

XII Międzyszkolny Konkurs „Klasyka w rozrywce-rozrywka w klasyce” w Chojnicach III miejsce