Anna Mogiełka - gitara

naucz. Małgorzata Jarosz

III Festiwal Muzyki Polskiej

"Współczesna Muzyka Gitarowa"

w Tczewie

wyróżnienie

Maria Lewandowska - flet

naucz. mgr Hanna Łacka

Powiślański Konkurs na Instrumenty Dęte

im. M. Schillera w Kwidzynie

wyróżnienie

Julia Kleina - klarnet

naucz. mgr Tadeusz Negowski

/Filia w Pelplinie/

Regionalne przesłuchania CEA

uczniów klas instrumentów

dętych drewnianych

Szkół Muzycznych I stopnia

w Starogardzie Gdańskim

wyróżnienie

Franciszek Olszewski - skrzypce

naucz. mgr Aldona Śmietańska

Regionalne przesłuchania CEA

uczniów klas skrzypiec i altówki

Szkół Muzycznych I stopnia

w Gdańsku

 

wyróżnienie

 Michalina Miklis - skrzypce

naucz. mgr Krystyna Dettlaff - Czocher

VI Gdański Konkurs Skrzypcowy

w Gdańsku - Wrzeszczu

wyróżnienie

 Duet fortepianowy:

- Alicja Leczkowska

- Oliwia Szostak

naucz. mgr Alina Dombrowska

 VI Festiwal Muzyki Filmowej

w Tczewie

II nagroda

 Antonina Liss - fortepian

naucz. mgr Filip Grzelachowski

 VI Festiwal Muzyki Filmowej

w Tczewie

wyróżnienie

Marek Dombrowski - fortepian

naucz. mgr Alina Dombrowska

VI Festiwal Muzyki Filmowej

 w Tczewie

wyróżnienie

 Duet wiolonczelowy:

- Wiktoria Brucka

- Nadia Sikorska

naucz. mgr Mirosław Czochór

 Konkurs Wiolonczelowy

"Gamy w duecie"

w Tczewie

wyróżnienie

 

 Julia Kleina - klarnet

naucz. mgr Tadeusz Negowski

/Filia w Pelplinie/

 XVI Pomorskie Przesłuchania

Klas Instrumentów Dętych

Drewnianych i Blaszanych

w Lęborku

wyróżnienie

 Maria Lewandowska - flet

naucz. mgr Hanna Łącka

XVI Międzyszkolny Konkurs

Młodego Flecisty 

w Gdyni

III miejsce

Dobrosława Budyś - flet

naucz. mgr Monika Tamulewicz

XVI Międzyszkolny Konkurs

Młodego Flecisty

w Gdyni

wyróżnienie

Zuzanna Pionk - flet

naucz. mgr Hanna Łącka

XVI Międzyszkolny Konkurs

Młodego Flecisty 

w Gdyni

wyróżnienie

 Michalina Miklis - skrzypce

naucz. mgr Krystyna Dettlaff - Czocher

IX Kaszubskie

Prezentacje Skrzypcowe

w Kościerzynie

II miejsce

 Patrycja Fyda - skrzypce

naucz. mgr Agnieszka Zabor

owska

IX Kaszubskie

Prezentacje Skrzypcowe

 w Kościerzynie

II miejsce

 Anna Waszyńska - skrzypce

naucz. mgr Krystyna Dettlaff - Czocher

IX Kaszubskie

Prezentacje Skrzypcowe

w Kościerzynie

III miejsce

 Aurelia Piesik - skrzypce

naucz. mgr Agnieszka Zaborowska

IX Kaszubskie 

Prezentacje Skrzypcowe

w Kościerzynie

wyróżnienie 

I stopnia

 Julia Morusskrzypce

naucz. mgr Aldona Śmietańska

 IX Kaszubskie

 przezentacje Skrzypcowe

w Kościerzynie

wyróżnienie

 Duet fortepianowy:

- Alicja Leczkowska

- Oliwia Szostak

naucz. mgr Alina Dombrowska

 XXXI Starogardzkie

Spotkania Kameralne

w Starogardzie Gdańskim

I miejsce

 Paulina Antkowiak - trąbka

naucz. mgr Piotr Kowalkowski

Konkurs Młodej Blachy

"Szansa na sukces"

 w Gdyni

IV miejsce

 Filip Grabarczyk - trąbka

naucz. mgr Piotr Kowlkowski

Konkurs Młodej Blachy

"Szansa na sukces"

w Gdyni

IV miejsce

 Antoni Bukowski - trąbka

naucz. mgr Piotr Kowlkowski

Konkurs Młodej Blachy

"Szansa na suces"

w Gdyni

wyróżnienie

Paweł Sadowski - trąbka

naucz. mgr Piotr Kowalkowski

Konkurs Młodej Blachy

"Szansa na sukces"

w Gdyni

wyróżnienie

Duet fortepianowy:

- Alicja Leczkowska

- Oliwia Szostak

naucz. mgr Alina Dombrowska

Wiosenne Konfrontacje

Zespołów Kameralnych

w Inowrocławiu

wyróżnienie

Maria Ziemann - wiolonczela

naucz. mgr Ludmiła Strzałkowska

XII Forum

Młodych Wiolonczelistów

w Gdńsku - Oruni

wyróżnienie

 Nadia Sikorska - wiolonczela

naucz. mgr Mirosław Czochór

XIX Konkurs

Wiolonczelowo  - Kontrabasowy

w Malborku

wyróżnienie

 Anna Mogiełka gitara

naucz. Małgorzata Jarosz

IX Konkurs

Młodego Gitarzysty

w Kartuzach

wyróżnienie

 zuzanna Pionkflet

naucz. mgr Hanna Łącka

VI Makroregionalny

 Konkurs Fletowy

w Gdańsku 0 Wrzeszczu

wyróżnienie

 Julia Dragun - flet

naucz. mgr Monika Tamulewicz

 VI Makroregionalny

Konkurs Fletowy

w Gdańsku - Wrzeszczu

wyróżnienie

 Duet fortepianowy:

- Alicja Leczkowska

- Oliwia Szostak

naucz. mgr Alina Dombrowska

 V Międzynarodowy Konkurs

Duetów Fortepinowych

w Ełku

II nagroda

Filip Grabarczyk - trąbka

naucz. mgr Piotr Kowalkowski

II Konkurs Trąbkowy

"Mały trębacz w Trąbkach Wielkich"

wyróżnienie