Maciej Hawryluk - trąbka

naucz. mgr Piotr Kowalkowski

Powiślański Konkurs na Istrumenty Dęte

im. prof. Marka Schillera w Kwidzynie

wyróżnienie

Aleksandra Rojewska - flet

naucz. mgr Monika Tamulewicz

Przesłuchania Ogólnopolskie Uczniów Klas Instrumentów

Dętych Drewnianych

Szkół Muzycznych I st. - Radom

udział w przesłuchaniach

Nikola Freda - wiolonczela

naucz. mgr Agnieszka Suchecka - Maćko

/Filia Pelplin/

Przesłuchania Ogólnopolskie Uczniów Klas Wiolonczeli i Kontrabasu

Szkół Muzycznych I st. - Kraków

wyróżnienie

Anna Puchowska - gitara

naucz. mgr Antoni Jędrzejewski

/Filia Pelplin/

Festiwal Muzyki Polskiej "Współczesna Muzyka Gitarowa"

- Tczew

II miejsce

Dagmara Pelowska - gitara

naucz. mgr Anna Bukowska

Festiwal Muzyki Polskiej "Współczesna Muzyka Gitarowa"

- Tczew

wyróżnienie

Duet: Aleksandra Telefus - fortepian

Maciej Hawryluk - trąbka

naucz. mgr Alicja Hawryluk,

mgr Pior Kowalkowski

Festiwal Muzyki Filmowej - Tczew III miejsce

Franciszek Olszewski - skrzypce

naucz. mgr Aldona Śmietańska

XVI Sopocki Konkurs Skrzypcowy dla uczniów klas II i III

Szkół Muzycznych I st.

II miejsce

Duet wiolonczelowy:

Anna Pieczewska i Zuzanna Tandecka

naucz. mgr Mirosław Czochór

Konkurs wiolonczelowy "Gramy w duecie" - Tczew I miejsce

Duet wiolonczelowy:

Wiktoria Brucka i Zofia Kaźmierska

naucz. mgr Ludmiła Strzałkowska

Konkurs wiolonczelowy "Gramy w duecie" wyróżnienie

Adam Hardt - trąbka

naucz. mgr Piotr Kowalkowski

XVI Pomorskie Przesłuchania Uczniów Klas Instrumentów

Dętych -    Lębork

wyróżnienie

Piotr Detlaf - flet

naucz. mgr Hanna Łącka

XVI Pomorskie Przesłuchania Uczniów KLas Instrumentów

Dętych - Lębork

wyróżnienie

Zuzanna Pionk - flet

naucz. mgr Hanna Łącka

XIV Międzyszkolny Konkurs Młodego Flecisty - Gdynia III miejsce

Piotr Detlaf - flet

naucz. mgr Hanna Łącka

XIV Międzyszkolny Konkurs Młodego Flecisty - Gdynia III miejsce

Maria Lewandowska - flet

naucz. mgr Hanna Łącka

XIV Międzyszkolny Konkurs Młodego Flecisty - Gdynia wyróżnienie

Wiktoria Czapska - Pruszak - flet

naucz. mgr Hanna Łącka

XIV Międzyszkolny Konkurs Młodego Flecisty  -Gdynia wyróżnienie

Aleksandra Rojewska - flet

naucz. mgr Monika Tamulewicz

XIV Międzyszkolny Konkurs Młodego Flecisty - Gdynia wyróżnienie

Franciszek Olszewski - skrzypce

naucz. mgr Aldona Śmietańska

VII Makroregionalne Kaszubskie Prezentacje Skrzypcowe - Kościerzyna III miejsce

Julia Morus - skrzypce

naucz. mgr Aldona Śmietańska

VII Makroregionalne Kaszubskie Prezentacje Skrzypcowe - Kościerzyna IV miejsce

Julia Puchowska - skrzypce

naucz. mgr Krystyna Dettlaff - Czocher

/Filia Pelplin/

 VII Makroregionalne Kaszubskie Prezentacje Skrzypcowe - Kościerzyna IV miejsce

Maria Stolarska - skrzypce

naucz. mgr Aldona Śmietańska

VII Makroregionalne Kaszubskie Prezentacje Skrzypcowe - Kościerzyna nagroda dla najmłodszego uczestnika konkursu

Anna Puchowska - gitara

naucz. mgr Antoni Jędrzejewski

/Filia Pelplin/

XXI Konfrontacje Gitarzystów - Puck

II miejsce

Anna Pieczewska - wiolonczela

naucz. mgr Mirosław Czochór

XVII Konkurs Wiolonczelowo - Kontrabasowy - Malbork III miejsce

Nikola Frada - wiolonczela

naucz. mgr Agnieszka Suchecka - Maćko /Filia Pelplin

XVII Konkurs Wiolonczelowo - Kontrabasowy - Malbork III miejsce

Aleksandra Rojewska - flet

naucz. mgr Monika Tamulewicz

IV Makroregionalny Konkurs Fletowy - Gdańsk - Wrzeszcz II miejsce

Anna Puchowska - gitara

naucz. mgr Antoni Jędrzejewski

/Filia Pelplin/

VII Konkurs Młodego Gitarzysty - Kartuzy I miejsce

Anna Puchowska - gitara

naucz. mgr Antoni Jędrzejewski

/Filia Pelplin/

VI Regionalny Konkurs Gitarowy - Olsztyn II miejsce

Anna Puchowska - gitara

naucz. mgr Antoni Jędrzejewski

/Filia Pelplin/

I Majowy Konkurs Gitarowy - Szczecin wyróżnienie