2013/2014  

Emilia Wontka-flet

naucz. mgr Hanna Łącka

Powiślański Konkurs na Instrumenty Dęte

im. prof. Marka Schillera

w Kwidzynie

 

wyróżnienie

Duet fortepianowy:

-Maja Łuczeczko

-Oliwia Grzenkowska

Festiwal Muzyki Filmowej

w Tczewie

wyróżnienie

Duet:

-Maciej Hawryluk-trąbka

-Aleksandra Deptulska-fortepian

naucz. Piotr Kowalkowski

i mgr Alina Dombrowska

Festiwal Muzyki Filmowej

w Tczewie

wyróżnienie

Aleksandra Telefus-fortepian

naucz. mgr Alicja Hawryluk

Festiwal Muzyki Filmowej

w Tczewie

wyróżnienie

Marta Szewców-fortepian

naucz. mgr Adrianna Kalinowska

Festiwal Muzyki Filmowej

w Tczewie

wyróżnienie

Duet:

-Nikola Freda-wiolonczela

-Natalia Błędzka-fortepian

naucz. mgr Agnieszka Suchecka-Maćko

i mgr Małgorzata Pielak

Filia w Pelplinie

Festiwal Muzyki Filmowej

w Tczewie

wyróżnienie

Trio gitarowe:

-Nadia Imianowska-skrzypce

-Magdalena Puchalska-skrzypce

-Anna Maria Puchowska-gitara

naucz. mgr Krystyna Dettlaff-Czocher

i mgr Antoni Jędrzejewski

Filia w Pelplinie

Festiwal Muzyki Filmowej

w Tczewie

wyróżnienie

Magdalena Puchowska-śpiew i fortepian

naucz. mgr Małgorzata Pielak

Filia w Pelplinie

Festiwal Muzyki Filmowej

w Tczewie 

wyróżnienie

Kwintet gitarowy:

-Julia Kujawska-skrzypce

-Nadia Imianowska-skrzypce

-Wiktoria Dziki-skrzypce

-Magdalena Puchalska-skrzypce

-Anna Maria Puchowska-gitara

naucz. mgr Krystyna Dettlaff-Czocher

Filia w Pelplinie

XVI Gdyński Konkurs

Dziecięcej Kameralistyki Smyczkowej 

wyróżnienie 

Duet wiolonczelowy:

-Anna Pieczewska

-Zuzanna Tandecka

naucz. mgr Mirosław Czochór

XVI Gdyński Konkurs

Dziecięcej Kameralistyki Smyczkowej 

wyróżnienie 

Emilia Wontka-flet

naucz. mgr Hanna Łącka

XIII Pomorskie Przesłuchania

Klas Istrumentów 

Dętych Drewnianych i Blaszanych

w Lęborku 

III miejsce 

Julia Morus-skrzypce

naucz. mgr Marta Kołodziejska 

VI Makroregionalne Kaszubskie

Prezentacje Skrzypcowe

w Kościerzynie

I miejsce

Michalina Miklis-skrzypce

naucz. Krystyna Dettlaff-Czocher

VI Makroregionalne Kaszubskie

Prezentacje Skrzypcowe

w Kościerzynie

 

II miejsce 

 

Julia Puchowska-skrzypce

naucz. mgr Krystyna Dettlaff-Czocher

Filia w Pelplinie 

VI Makroregionalne Kaszubskie

Prezentacje Skrzypcowe

w Kościerzynie 

wyróżnienie 

Maciej Mathea-fortepian

naucz. mgr Marcin Hinz 

VIII Konkurs Pianistyczny

"Słupskie spotkania z muzyką ukraińską" 

wyróżnienie

II stopnia 

Kwintet gitarowy:

-Julia Kujawska-skrzypce

-Nadia Imianowska-skrzypce

-Wiktoria Dziki-skrzypce

-Magdalena Puchalska-skrzypce

-Anna Maria Puchowska-gitara

naucz. mgr Krystyna Dettlaff-Czocher

Filia w Pelplinie 

XXVIII Starogardzkie Spotkania Kameralne 

III miejsce 

Aleksandra Rojewska-flet

naucz. mgr Monika Tamulewicz 

XIII Międzyszkolny Konkurs

Młodego Flecisty

w Wejherowie 

II miejsce 

Emilia Wontka-flet

naucz. mgr Hanna Łącka 

XIII Międzyszkolny Konkurs

Młodego Flecisty

w Wejherowie 

III miejsce

Wiktoria Czapska-Pruszak-flet

naucz. mgr Hanna Łącka 

XIII Międzyszkolny Konkurs

Młodego Flecisty

w Wejherowie 

wyróżnienie 

Maja Zeglara-flet

naucz. mgr Hanna Łącka 

XIII Międzyszkolny Konkurs

Młodego Flecisty

w Wejherowie 

 

wyróżnienie 

Anna Puchowska-gitara

naucz. mgr Antoni Jędrzejewski

Filia w Pelplinie

XX Gitarowe Konfrontacje

w Pucku 

I miejsce 

Anna Pieczewska-wiolonczela

naucz. mgr Mirosław Czochór 

Forum Młodych Wiolonczelistów

w Gdańsku-Oruni 

II miejsce 

Anna Puchowska-gitara

naucz. Antoni Jędrzejewski

Filia w Pelplinie 

I Międzyszkolny Konkurs Gitarowy

w Tczewie 

II miejsce 

Iga Wensierska-gitara

naucz. mgr Anoni Jędrzejewski

Filia w Pelplinie 

I Międzyszkolny Konkurs Gitarowy

w Tczewie 

wyróżnienie 

Błażej Kirszenstein-gitara

naucz. mgr Anna Bukowska

I Międzyszkolny Konkurs Gitarowy

w Tczewie 

wyróżnienie 

Dagmara Pelowska-gitara

naucz. mgr Anna Bukowska 

I Międzyszkolny Konkurs Gitarowy

w Tczewie 

wyróżnienie 

Anna Pieczewska-wiolonczela

naucz. mgr Mirosław Czochór 

XVI Konkurs

Wiolonczelowo-Kontrabasowy

w Malborku 

II miejsce 

Nikola Freda-wiolonczela

naucz. mgr Agnieszka Suchecka-Maćko

Filia w Pelplinie

XVI Konkurs

Wilonczelowo-Kontrabasowy

w Malborku 

III miejsce 

Aleksandra Rojewska-flet

naucz. mgr Monika Tamulewicz 

III Makroregionalny Konkurs Fletowy

w Gdańsku-Wrzeszczu 

III miejsce