Maciej Sinkiewicz
akordeon
naucz. mgr Marek Gleinert
 

III Konkurs Akordeonowy
w Tczewie 


laureat


Maciej Mathea
fortepian
naucz. mgr Marcin Hinz

IV Konkurs Pianistyczny
Muzyki Polskiej
„Dziecięce Imaginacje” 
w Gdańsku - Oruni 


III miejsce

Anna Puchowska
gitara
naucz. mgr Antoni Jędrzejewski
/ filia Pelplin /
 


Festiwal Muzyki
Słowiańskiej w Tczewie
 


I nagroda
 

Maciej Sinkiewicz
akordeon 
naucz. mgr Marek Gleinert

Festiwal Muzyki
Słowiańskiej w Tczewie
 
II nagroda

Zuzanna Tandecka
wiolonczela
naucz. mgr Ludmiła Strzałkowska

Festiwal Muzyki
Słowiańskiej w Tczewie

wyróżnienie

Laura Pieczewska
wiolonczela
naucz. mgr Mirosław Czochór

Festiwal Muzyki
Słowiańskiej w Tczewie

wyróżnienie
 

Konrad Elszkowski
trąbka
naucz. mgr Piotr Kowalkowski

Festiwal Muzyki
Słowiańskiej w Tczewie


wyróżnienie


Emilia Wontka
flet
naucz. mgr Hanna Łącka

Przesłuchania Ogólnopolskie
Uczniów Klas Instrumentów
Dętych Drewnianych
Szkół Muzycznych I stopnia
w Warszawie


udział
w Ogólnopolskich
Przesłuchaniach

Anna Pieczewska
wiolonczela
 naucz. mgr Mirosław Czochór

Przesłuchania Ogólnopolskie
Uczniów Klas Wiolonczeli
i Kontrabasu Szkół Muzycznych
I stopnia w Warszawie

udział
w Ogólnopolskich
Przesłuchaniach 

Maciej Sinkiewicz
akordeon
naucz. mgr Marek Gleinert

Przesłuchania Ogólnopolskie Uczniów Klas Akordeonu
i Zespołów Akordeonowych
Szkół Muzycznych I stopnia w Warszawie

udział
w Ogólnopolskich
Przesłuchaniach
Zespół akordeonowy: 
    - Tymoteusz Dubiński
    - Piotr Ulanowski
     - Maciej Sinkiewicz
    - Kacper Połom
    naucz. mgr Marek Gleinert

Przesłuchania Ogólnopolskie
Uczniów Klas Akordeonu
i zespołów Akordeonowych
Szkół Muzycznych I stopnia
w Warszawie 


udział
w Ogólnopolskich
Przesłuchaniach

Nadia Imianowska
skrzypce
naucz. mgr Krystyna Dettlaff-Czocher
/ filia Pelplin /

V Kaszubskie
Prezentacje Skrzypcowe
Uczniów kl. 1-4/6
w Kościerzynie



I miejsce

Jan Cieszyński
skrzypce
naucz. mgr Marta Stachowiak
 

V Kaszubskie
Prezentacje Skrzypcowe
Uczniów kl. 1/6 - 4/6
w Kościerzynie
 



III miejsce

Szymon Kirszenstein
skrzypce
naucz. mgr Aldona Śmietańska

V Kaszubskie
Prezentacje Skrzypcowe
Uczniów kl. 1-4/6
w Kościerzynie



wyróżnienie
       Duet fortepianowy:
     - Agata Telefus
     - Aleksandra Telefus
naucz. mgr Alicja Hawryluk
Festiwal 
Muzyki Filmowej
w Tczewie


wyróżnienie
 


Jan Wontka
trąbka
naucz. mgr Piotr Kowalkowski

XII Pomorskie
Przesłuchania Klas
Instrumentów Dętych 
Drewnianych i Blaszanych w Lęborku 


wyróżnienie
Kwintet:
   - Nadia Imianowska – skrzypce
   - Julia Kujawska – skrzypce
   - Wiktoria Dziki – skrzypce
   - Magdalena Puchalska – skrzypce
   - Daria Staniszewska - fortepian
naucz. mgr Dettlaff – Czocher
         i mgr Alina Dombrowska


XV Gdyński Konkurs
Dziecięcej 
Kameralistyki Smyczkowej


II miejsce
 
   Kwartet wiolonczelowy:
   - Anna Pieczewska 
   - Dominika Jurczyńska
   - Jan Ruczyński
   - Zuzanna Tandecka
naucz. mgr Mirosław Czochór
 


XV Gdyński Konkurs
Dziecięcej
Kameralistyki Smyczkowej




wyróżnienie