2011/2012
Maciej Sinkiewicz
akordeon
naucz. mgr Marek Gleinert
II Konkurs Akordeonowy
w Tczewie
wyróżnienie
Laura Pieczewska
fortepian
naucz. mgr Marcin Hinz
IX Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny
w Gd.- Wrzeszczu
I miejsce
Ignacy Wendt
Fortepian
naucz. mgr Alicja Hawryluk
IX Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny
w Gd.- Wrzeszczu
I miejsce
Duet fortepianowy:
Julia Ziółkowska
Maciej Mathea
naucz. mgr Agata Jaraszkiewicz
Festiwal Muzyki
Filmowej w Tczewie
II nagroda
publiczności
Maria Drozd
fortepian
naucz. mgr Marcin Maliszewski
Festiwal Muzyki
Filmowej w Tczewie
wyróżnienie
Patrycja Olszewska
fortepian
naucz. mgr Małgorzata Pielak
/ filia Pelplin /
Festiwal Muzyki
Filmowej w Tczewie
wyróżnienie
Jan Cieszyński
skrzypce
naucz. mgr Marta Stachowiak
I Ogólnopolski
Konkurs Skrzypcowy
Bajeczna Miniatura
w Elblągu
wyróżnienie
Nadia Imianowska
skrzypce
naucz. mgr K. Dettlaff-Czocher
/ filia Pelplin /
I Ogólnopolski
Konkurs Skrzypcowy
Bajeczna Miniatura
w Elblągu
wyróżnienie
Nadia Imianowska
skrzypce
naucz. mgr K. Dettlaff-Czocher
/ filia Pelplin /
XI Prezentacje
Miniatur Skrzypcowych
w Sieradzu
III miejsce
Kornelia Huk
skrzypce
naucz. mgr Kornelia Rudka
I Ogólnopolski Konkurs
Skrzypcowy Sonat
w Szczecinie
II miejsce
Kwintet skrzypcowy:
Kamila Wensierska
Julia Kujawska
Nadia Imianowska
Wiktoria Dziki
Magdalena Puchalska
naucz. mgr K. Dettlaff- Czocher
/ filia Pelplin /
XIV Gdyński Konkurs
Dziecięcej Kameralistyki
Smyczkowej
wyróżnienie
Maciej Sinkiewicz
akordeon
naucz. mgr Marek Gleinert
XVIII Kaszubskie
Spotkania Akordeonowe
w Kościerzynie
II miejsce
Jakub Stopka
akordeon
naucz. mgr Marek Gleinert
XVIII Kaszubskie
Spotkania Akordeonowe
w Kościerzynie
wyróżnienie
Anna Pieczewska
wiolonczela
naucz. mgr Mirosław Czochór
VII Forum
Młodych Wiolonczelistów
w Gdańsku – Oruni
I miejsce
Zuzanna Tandecka
wiolonczela
naucz. mgr Ludmiła Strzałkowska
VII Forum
Młodych Wiolonczelistów
w Gdańsku Oruni
II miejsce
Piotr Detlaf
flet
naucz. mgr Hanna Łącka
XI Międzyszkolny Konkurs
Młodego Flecisty
w Wejherowie
III miejsce
Emilia Wontka
flet
naucz. mgr Hanna Łącka
XI Międzyszkolny Konkurs
Młodego Flecisty
w Wejherowie
wyróżnienie
Anna Pieczewska
wiolonczela
naucz. mgr Mirosław Czochór
XIV Konkurs
Wiolonczelowo-Kontrabasowy
w Malborku
II miejsce
Zuzanna Tandecka
wiolonczela
naucz. mgr Ludmiła Strzałkowska
XIV Konkurs
Wiolonczelowo-Kontrabasowy
w Malborku
II miejsce
Laura Pieczewska
fortepian
naucz. mgr Marcin Hinz
„Klasyka w rozrywce –
rozrywka w klasyce”
Konkurs w Chojnicach
I miejsce