Julia Kleina - klarnet

naucz. mgr Tadeusz Negowski

VIII Powiślański Konkurs na Instrumenty Dęte

- Kwidzyn (02.12.2016)

wyróżnienie

Julia Kleinaklarnet

naucz. mgr Tadeusz Negowski

Regionalne Przesłuchania CEA Uczniów Szkół Muzycznych I stopnia

- Starogard Gdański (13-14.12.2016)

wyróżnienie

Julia Kleina - klarnet

naucz. mgr Tadeusz Negowski

Przesłuchania Klas Instrumentów Dętych

- Lębork (12.03.2017)

wyróżnienie

Nikola Freda - wiolonczela,kl. III/4

naucz. mgr Agnieszka Suchecka - Maćko

Ogólnopolskie Przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej  - Kraków

 

 XVII Konkurs Wiolonczelowo - Kontrabasowy - Malbork

wyróżnienie

 

III miejsce

Anna Puchowska - gitara,kl. 6/6

naucz. mgr Antoni Jędrzejewski

I Festiwal Polskiej Muzyki Gitarowej "Współczesna Muzyka Gitarowa" - Tczew (28.11.2014)

XXI Konfrontacje Gitarzystów - Puck (24-25.04.2015)

VII Konkurs Młodego Gitarzysty - Kartuzy (15.05.2015)

VI Regionalny Konkurs Gitarowy - Olsztyn (22-23.05.2015)

I Majowy Konkurs Gitarowy Akademia Sztuk - Szczecin (25.05.2015)

II miejsce

II miejsce

I miejsce

II miejsce

wyróżnienie

Julia Puchowska - skrzypce, kl. 2/6

naucz. mgr Krystyna Dettlaff - Czocher

VII Kaszubskie Prezentacje Skrzypcowe - Kościerzyna IV miejsce

Magdalena Puchowska - śpiew

i akompaniament na fortepianie

Festiwal Muzyki Filmowej - Tczew

(27.02.2014)

wyróżnienie

duet: Nikola Freda - wiolonczela,

Natalia Błędzka - fortepian

naucz. mgr A. Suchecka - Maćko, M. Pielak

Festiwal Muzyki Filmowej - Tczew wyróżnienie

trio: Magdalena Puchalska - skrzypce,

Nadia Imianowska - skrzypce,

Anna Puchowska - gitara

naucz. mgr K. Dettlaff - Czocher,

Festiwal Muzyki Filmowej - Tczew wyróżnienie

kwintet: Julia Kujawska - skrzypce, Nadia Imianowska skrzypce,

Wiktoria Dzikiskrzypce,

Magdalena Puchalska - skrzypce,

Anna Puchowska - gitara

naucz. mgr K. Dettlaff - Czocher

XVI Gdyński Konkurs Dziecięcej Kameralistyki

(21.03.2014)

wyróżnienie

kwintet: Julia Kujawska, Nadia Imianowska,

Wiktoria Dziki, Magdalena Puchalska - skrzypiec,

Anna Puchowska - gitara

naucz. mgr K. Dettlaff - Czocher

XXVIII Starogardzkie Spotkania Kameralne

(11.04.2014)

wyróżnienie

Julia Puchowska - skrzypce, kl. 1/6

naucz. mgr K. Dettlaff - Czocher

VI Kaszubskie Prezentacje Skrzypcowe - 

Kościerzyna (07.04.2014)

wyróżnienie,

wyróżnienie też

za pracę plastyczną

Anna Puchowska - gitara, kl. 5/6

naucz. mgr A. Jędrzejwski

XX Konfrontacje Gitarzystów - Puck (25-26.04.2014) I miejsce

Anna Puchowska - gitara

naucz. mgr A. Jędrzejewski

I Konkurs Gitarowy - Tczew (09.05.2014) II miejsce

Iga Wensierska - gitara, kl. 6/6

naucz. mgr A. Jędrzejewski

I Konkurs Gitarowy - Tczew wyróżnienie

Nikola Freda - wiolonczela, kl. II/4

naucz. mgr A. Suchecka - Maćko

XVI Konkurs Wiolonczelowo - Kontrabasowy - Malbork (12.05.2014) III miejsce

Nikola Freda - wiolonczela

naucz. mgr A. Suchecka - Maćko

IX Forum Młodych Wiolonczelistów - Gdańsk - Orunia

(30.04.2014)

udział

Jakub Rus - akordeon

naucz. mgr D. Wilma

XV Kaszubskie Spotkania Akordeonowe - Kościerzyna udział

Anna Maria Puchowska kl. 5/6 - gitara

naucz. mgr Antoni Jędrzejewki

Festiwal Muzyki Słowiańskiej
- PSM I st. w Tczewie

I nagroda

Nadia Imanowska kl.4/6 - skrzypce

naucz. mgr Krystyna Dettlaff – Czocher

V Kaszubskie Prezentacje Skrzypcowe – PSM I st.
w Kościerzynie

I miejsce

Kwintet fortepianowy:

Daria Staniszewskafortepian

Nadia Imianowskaskrzypce

Julia Kujawskaskrzypce

Wiktoria Dzikiskrzypce

Magdalena Puchalskaskrzypce

naucz. mgr Krystyna Dettlaff – Czocher,

mgr Alina Dombrowka

XV Gdyński Konkurs Dziecięcej Kameralistyki Smyczkowej
- PSM I i II st. w Gdyni

II miejsce

Nikola Freda kl. 1/4 - wiolonczela

naucz. mgr Agnieszka Suchecka – Maćko

VIII Forum Młodych Wiolonczelistów – PSM I st.
w Gdańsku - Oruni

wyróżnienie

Nikola Freda kl. 1/4 - wiolonczela

naucz. mgr Agnieszka Suchecka – Maćko

XV Konkurs Wiolonczelowo – Kontrabasowy – PSM I st.
w Malborku

III miejsce

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2009/2010

Magdalena Puchalska - skrzypce

naucz. mgr Krystyna Dettlaff - Czocher

XI Sopocki Konkurs Skrzypcowy

 - Sopot (11.02.2010)

III miejsce

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2010/2011

Daria Staniszewska - fortepian

naucz. mgr Alina Dombrowska

Festiwal Muzyki Słowiańskiej

- Tczew (18-19.11.2010)

wyróżnienie

Nadia Imianowska - skrzypce

naucz. mgr Krystyna Dettlaff - Czocher

XII Sopocki Konkurs Skrzypcowy

- Sopot (10-11.02.2011)

wyróżnienie

 Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2011/2012

Patrycja Olszewska - fortepian

naucz. mgr Małgorzata Pielak

Festiwal Muzyki Filmowej

- Tczew (19.01.2012)

wyróżnienie

Nadia Imianowska - skrzypce

naucz. mgr Krystyna Dettlaff - Czocher

I Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy

"Bajeczna miniatura"

- Elbląg (08-10.03.2012)

wyróżnienie

Nadia Imianowska - skrzypce

naucz. mgr Krystyna Dettlaff - Czocher

XI Prezentacje Miniatur Skrzypcowych

- Sieradz (17.03.2012)

III miejsce