W dniu 20 grudnia 2019 r. serdecznie zapraszamy na Koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I st. im. J. Garści w Tczewie - Filia w Pelplinie. Koncert odbędzie się w Bibliotece Diecezjalnej w Pelplinie (ul. Biskupa Dominika 11) o godzinie 17.00. Po muzycznej uczcie zapraszamy na smaczny słodki poczęstunek.

 

Po wielu miesiącach "ożył" internet i nasza stronka może na nowo zacząć działać, z czego bardzo się cieszymy.

Już w zakładce 'Koncerty/wdarzenia" można oglądać zdjęcia ze wspaniałej wycieczki do Warszawy, która odbyła się w dniach 22-24.10. 2019 r.

Zachęcamy do oglądania oraz informujemy, że zdjęcia są dostępne we właściwym formacie do pobrania na pedrive z komputera szkolnego.

Miłego oglądania!

 

Uwaga drodzy uczniowie!

20190401 konkurs plastyczny moniuszkoSerdecznie zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym organizowanym w szkole macierzystej i naszej Filii specjalnie dla Was!

W roku 2019 obchodzimy 200 rocznicę urodzin naszego wielkiego kompozytora pieśni i opery narodowej, 20190401 konkurs plastyczny moniuszko regStanisława Moniuszki. Warto zapoznać się z jego wybranym dziełem i na jego podstawie, używając różnych technik plastycznych, a przede wszystkim wyobraźni, wykonać interesującą pracę. Wszystkie pomysły plastyczne oceni wybrane jury.

Uwaga, zmiana terminu składania prac!

Prace należy składać do sekretariatu do dnia 30 września 2019 r.

Gorąco zachęcamy do udziału i życzymy wspaniałych pomysłów!