Na uroczyste ZAKOŃCZENIE ROKU SZKONEGO 2018/2019 serdcznie zapraszamy na godzinę 15.00 do Miejskiego Ośrodka Kultury w Pelplinie już 19 czerwca 2019 r. (środa).

To wydarznie kończące całoroczne zmagania uświetni KONCERT w wykonaniu uczniów i nauczycieli. Usłyszymy od pani kierownik Filii, Krystyny Dettlaff -  Czocher, podsumowanie z działalności Filii w roku szkolnym 2018/2019, a także o osiągnięciach naszych uczniów.

Z łezką w oku pożegnamy tegorocznych absolwentów oraz podziękujemy i pożegnamy odchodzącą na emeryturę wieloletnią nauczycielkę, kierowniczkę Filii, działaczkę społeczną na rzecz Filii i środowiska oraz przyjaciółkę dla uczniów i współpracowników - pania Anielę Brandt.

Serdecznie zapraszamy!

 

Uwaga drodzy uczniowie!

20190401 konkurs plastyczny moniuszkoSerdecznie zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym organizowanym w szkole macierzystej i naszej Filii specjalnie dla Was!

W roku 2019 obchodzimy 200 rocznicę urodzin naszego wielkiego kompozytora pieśni i opery narodowej, 20190401 konkurs plastyczny moniuszko regStanisława Moniuszki. Warto zapoznać się z jego wybranym dziełem i na jego podstawie, używając różnych technik plastycznych, a przede wszystkim wyobraźni, wykonać interesującą pracę. Wszystkie pomysły plastyczne oceni wybrane jury.

Uwaga, zmiana terminu składania prac!

Prace należy składać do sekretariatu do dnia 30 września 2019 r.

Gorąco zachęcamy do udziału i życzymy wspaniałych pomysłów!