Zaczynamy WIELKIE DŹWIĘKOBRANIE W MUZYCZNEJ! Zachęcamy wszystkie dzieci i młodzież w wieku od 6 do 16 roku życia do rozpoczęcia wielkiej przygody z instrumentami. W naszej szkole uczniowie uczą się gry na instrumencie, gry zespołowej, zdobywają wiedzę muzyczną, a także zawiązują przyjaźnie na wiele lat. Nauka przebiega w miłej, twórczej atmosferze. Dzięki występom scenicznym uczniowie zdobywają umiejętności autoprezencji, a także uczą się jak okiełznać tremę.

W PSM I st. w Tczewie uczymy gry na: fortepianie, skrzypcach, wiolonczeli, gitarze, trąbce, klarnecie, akordeonie, saksofonie, flecie poprzecznym. Oprócz zajęć z gry na instrumencie uczniowie mają także inne lekcje tj.: rytmika, kształcenie słuchu, chór, zespół, audycje muzyczne.

Zapraszamy przedszkola do uczestniczenia w Koncertach dla przedszkolaków, które odbędzie się 20 i 23 kwietnia 2020 r. o godzinie 9:30 i 10:30 w auli szkoły muzycznej w Tczewie. Natomiast uczniów klas 1-3 zapraszamy na Koncerty dla uczniów, które odbędą się w te same dni, czyli 20 i 23 kwietnia 2020 r. o godzinie 12:00 w szkole muzycznej. Prosimy o telefoniczne lub mailowe zgłaszanie grup - ilość miejsc ograniczona.

04 maja 2020 r. zapraszamy rodziców i dzieci na DZIEŃ OTWARTY. Od godziny 15:00 do 18:30 można przyjść i zwiedzić szkołę, zobaczyć jak wyglądają lekcje gry na instrumentach, a także porozmawiać z nauczycielami. Na godzinę 17:45 zaplanowany jest półgodzinny KONCERT z pokazem instrumentów.

Drodzy Rodzice, może wkrótce to Wasze dzieci będą koncertować w Tczewie i nie tylko...

Podanie o przyjęcie do szkoły można pobrać w sekretariacie szkoły lub tu: PODANIE O PRZYJĘCIE DO SZKOŁY (pdf)

PODANIE O PRZYJĘCIE DO SZKOŁY (doc)

OŚWIADCZENIE KOMISJI REKRUTACYJNEJ

 

WAŻNE DATY:

20 i 23 kwietnia 2020 - Koncerty dla przedszkolaków i uczniów

04 maja 2020 - DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY MUZYCZNEJ

11 - 14 maja 2020 - Lekcje przygotowawcze dla kandydatów do szkoły muzycznej

18 i 19 maja 2020 - Badanie predyspozycji kandydatów do szkoły muzycznej