pomniejsz tekst powiększ tekst zmień kontrast
Jeszcze przed feriami zimowymi odbył się szkolny konkurs sekcji strunowej „Na strunach w GARŚCI” – EDYCJA 1. 🎶 Wzięli w nim udział wszyscy skrzypkowie, wiolonczeliści i gitarzyści ze szkoły macierzystej oraz niektórzy uczniowie z Filii w Pelplinie. W związku z pandemicznymi ograniczeniami konkurs odbywał się w formie nagrań on-line. Nasi uczniowie pilnie ćwiczyli i nagrywali i w szkole i w domach… tak, tak… był to okres „licznych kwarantann” (uff… na szczęście to już za nami). Chwalimy się wspaniałymi wynikami.👏
W konkursie wzięło udział aż 43 uczniów grających na skrzypcach, wiolonczeli czy gitarze, a przygotowało ich łącznie 8 nauczycieli, którzy zasiedli w JURY.
WYNIKI konkursu są wspaniałe i WSZYSTKIM serdecznie gratulujemy.🎉
Dla wszystkich uczniów był to „ekstra motywator”
Oczywiście nie zabrakło dyplomów i nagród🥇🥈🥉🏅🎁
Bardzo dziękujemy również pianistom, którzy pomagali uczniom w zmaganiach konkursowych.
(Zachęcamy do obejrzenia filmiku ze skrótami z najlepszych prezentacji konkursowych na naszym facebooku).
Wyniki są następujące:
GRUPA I
TYTUŁ MISTRZA otrzymały:
- Sara Styś (skrzypce)
- Zofia Zawistowska (wiolonczela)
TYTUŁ WICEMISTRZA otrzymały:
- Anna Okrój (skrzypce)
- Julia Kajzer (gitara)
TYTUŁ LAUREATA otrzymali:
- Igor Benyśkiewicz (gitara)
- Alexander Bielak (gitara)
- Julia Piernicka (skrzypce)
- Dorota Radzanowska (gitara)
- Nadia Szymójko (skrzypce)
- Ksawery Treffler (gitara)
GRUPA II
TYTUŁ ARCYMISTRZA otrzymała:
- Maja Kaczyńska (gitara)
TYTUŁ MISTRZA otrzymali:
- Michalina Kuchanna (skrzypce)
- Bartłomiej Waruszewski (wiolonczela)
TYTUŁ WICEMISTRZA otrzymała:
- Jagoda Banyś (wiolonczela)
TYTUŁ LAUREATA otrzymał:
- Franciszek Śmietański (skrzypce)
GRUPA III
TYTUŁ ARCYMISTRZA otrzymała:
- Oliwia Lubowiedzka (skrzypce)
TYTUŁ MISTRZA otrzymały:
- Alicja Falińska (wiolonczela)
- Laura Trzcińska (skrzypce)
- Zofia Woźny (wiolonczela)
TYTUŁ WICEMISTRZA otrzymały:
- Natalia Czechanowska (wiolonczela)
- Weronika Gąsiorek (gitara)
- Lena Piechowska (gitara)
TYTUŁ LAUREATA otrzymali:
- Kalina Antonowicz (skrzypce)
- Jan Mania (wiolonczela)
- Marta Trzcińska (skrzypce)
- Karolina Wołosz (gitara)
GRUPA IV
TYTUŁ ARCYMISTRZA otrzymała:
- Julia Brotaj (gitara)
TYTUŁ MISTRZA otrzymały:
- Iga Bakuła (skrzypce)
- Martyna Gorlikowska (skrzypce)
TYTUŁ LAUREATA otrzymali:
- Franciszek Panek (wiolonczela)
- Agata Sikorska (skrzypce)
GRUPA V
TYTUŁ ARCYMISTRZA otrzymał:
- Marcin Meisser (gitara)
TYTUŁ MISTRZA otrzymali:
- Kazimierz Lewandowski (wiolonczela)
- Maria Stencel (gitara)
TYTUŁ LAUREATA otrzymały:
- Kinga Beling (skrzypce)
- Paulina Kaptur (gitara)
GRUPA VI
TYTUŁ MISTRZA otrzymała:
- Oliwia Lilla (wiolonczela)
TYTUŁ WICEMISTRZA otrzymali:
- Dawid Cymanowski (wiolonczela)
- Jan Koszczyński (gitara)ga
- Aurelia Podlewska (skrzypce)
- Amelia Piesik (skrzypce)
- Szymon Szczepański (gitara)
- Zofia Śmietańska (wiolonczela)
GRATULUJEMY!!