pomniejsz tekst powiększ tekst zmień kontrast

Informujemy, że IX Festiwal Muzyki Filmowej, który Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. J. Garści w Tczewie zaplanowała na 28 stycznia 2021 roku zostaje ODWOŁANY.

Festiwal Muzyki Filmowej został stworzony z myślą o aktywizowaniu uczniów na polu muzyki rozrywkowej, rozwijaniu umiejętności aktorskich, interakcji z publicznością. Co roku ten tczewski Festiwal przyciągał wielu młodych muzyków z regionu, a dla tczewskich uczniów i przedszkolaków, był wspaniałym wydarzeniem kulturalnym, w którym dzieci chętnie uczestniczyły w roli „czwartego jurora” – publiczność.

Mamy nadzieję, że sytuacja epidemiczna w przyszłym roku szkolnym będzie zdecydowanie lepsza i spotkamy się w Tczewie na początku roku 2022, by muzyka filmowa ponownie zabrzmiała w naszym mieście.

 

 

 

 

 

    VIII Festiwal Muzyki Filmowej jest już za nami. Poniżej fotorelacja z przesłuchań konkursowych i rozdania nagród.

    REGULAMIN I KARTA ZGŁOSZENIOWA

    PROGRAM przesłuchań

    WYNIKI 

   

 

 

 

 

 

 

Kolejny Festiwal Muzyki Filmowej jest już za nami. Jeszcze brzmią w uszach bardzo ciekawe wykonania przebojów muzyki filmowej... W tym roku niespodzianką okazały się bardzo rozbudowane, świetnie przemyślane i zagrane przez uczestników konkursu scenki filmowe. Nagrody publiczności (w dwóch turach przesłuchań) otrzymały uczennice Alicji Hawryluk - pomysłodawczyni FMF - Oliwia Szostak oraz Antonina Liss. Dziewczynki otrzymały jeszcze inne nagrody. Zapraszamy do zapoznania się z werdyktem jury: wyniki FMF