pomniejsz tekst powiększ tekst zmień kontrast

Serdecznie zapraszamy  do Tczewa na IX Festiwal Muzyki Filmowej. W tym roku w związku z trwającą pandemią Festiwal odbędzie się nieco później, bo 13 maja 2022 r. o godzinie 10.00 w Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie. Poszerzyliśmy regulamin z muzyki filmowej, bajkowej i musicalowej o muzykę z gier komputerowych. Na zgłoszenia czekamy do 29 kwietnia 2022r. (wysyłamy na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) Szczegóły w regulaminie. Czekamy na WAS!!

REGULAMIN, zgody, RODO

KARTA ZGŁOSZENIOWA

  HARMONOGRAM

WYNIKI 

 

 

Informujemy, że IX Festiwal Muzyki Filmowej, który Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. J. Garści w Tczewie zaplanowała na 28 stycznia 2021 roku zostaje ODWOŁANY.

Festiwal Muzyki Filmowej został stworzony z myślą o aktywizowaniu uczniów na polu muzyki rozrywkowej, rozwijaniu umiejętności aktorskich, interakcji z publicznością. Co roku ten tczewski Festiwal przyciągał wielu młodych muzyków z regionu, a dla tczewskich uczniów i przedszkolaków, był wspaniałym wydarzeniem kulturalnym, w którym dzieci chętnie uczestniczyły w roli „czwartego jurora” – publiczność.

Mamy nadzieję, że sytuacja epidemiczna w przyszłym roku szkolnym będzie zdecydowanie lepsza i spotkamy się w Tczewie na początku roku 2022, by muzyka filmowa ponownie zabrzmiała w naszym mieście.

 

 

 

 

 

    VIII Festiwal Muzyki Filmowej jest już za nami. Poniżej fotorelacja z przesłuchań konkursowych i rozdania nagród.

    REGULAMIN I KARTA ZGŁOSZENIOWA

    PROGRAM przesłuchań

    WYNIKI 

   

 

 

 

 

 

 

Kolejny Festiwal Muzyki Filmowej jest już za nami. Jeszcze brzmią w uszach bardzo ciekawe wykonania przebojów muzyki filmowej... W tym roku niespodzianką okazały się bardzo rozbudowane, świetnie przemyślane i zagrane przez uczestników konkursu scenki filmowe. Nagrody publiczności (w dwóch turach przesłuchań) otrzymały uczennice Alicji Hawryluk - pomysłodawczyni FMF - Oliwia Szostak oraz Antonina Liss. Dziewczynki otrzymały jeszcze inne nagrody. Zapraszamy do zapoznania się z werdyktem jury: wyniki FMF