pomniejsz tekst powiększ tekst zmień kontrast

Zapraszamy do udziału w konkursie wiolonczelowym "Gramy w duecie", który odbędzie się 31 marca 2022 r. w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia im. J. Garści w Tczewie. Szczegóły wszystkie znajdą Państwo w regulaminie poniżej. Na zgłoszenia czekamy do 17 marca 2022 r. ZAPRASZAMY!!

REGULAMIN

KARTA ZGŁOSZENIOWA

RODO

 HARMONOGRAM

 

WYNIKI - PROTOKÓŁ 

 

 

W związku z trwającą pandemią COVID-19 i przedłużającymi się ograniczeniami dotyczącymi funkcjonowania szkół, planowany na marzec 2021 r. Konkurs wiolonczelowy „Gramy w duecie” 2021, którego organizatorem jest Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. J.Garści w Tczewie, NIE ODBĘDZIE SIĘ.

 

 

Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Tczewie zaprasza w swe progi duety wiolonczelowe. 27 kwietnia 2020 roku odbędzie się kolejna edycja Konkursu wiolonczelowego "Gramy w duecie". Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem i do przysyłania na adres mailowy szkoły karty zgłoszeniowej wraz ze zgodami RODO do dnia 16 kwietnia 2020r.

REGULAMIN

Karta zgłoszeniowa pdf

Karta zgłoszeniowa doc.

RODO

 

 

Kolejny raz wiolonczeliści z klas 2-6 cyklu sześcioletniego i 2-4 cyklu czteroletniego zagrają w duecie. Już 25 marca 2019 r. zapraszamy na kolejną edycję konkursu wiolonczelowego "Gramy w duecie". Przesłuchania konkursowe rozpoczną się o godzinie 11.00 w Państwowej Szkole Muzycznej I st. im. Janiny Garści w Tczewie. Na zgłoszenia czekamy do 13 marca 2019 r.

Regulamin i karta zgłoszeniowa do pobrania poniżej.

Regulamin

Karta zgłoszeniowa

PROGRAM - aktualizacja

WYNIKI

 

Serdecznie zapraszamy na Konkurs duetów wiolonczelowych "Gramy w duecie", który odbędzie się w auli Państwowej Szkoły Muzycznej im. J. Garści w Tczewie w dniu 26 marca 2018 r., początek o godz. 11.00.

regulamin

karta zgłoszenia

harmonogram

WYNIKI